O nas / restauracja Bielany

Restauracja Bielany (blisko Bemowo, Żoliborz) - Waniliowa – tętniące serce Bielan

To tutaj od kilku lat zabieramy Państwa w niesamowitą podróż smaków.
Wyszukane, ciekawe i innowacyjne dania kuchni autorskiej sprawiają, że można smakować życia każdym, powolnym i najmniejszym kęsem. Chcesz spróbować czegoś wyjątkowego? Marzysz o chwili wytchnienia? Restauracja Waniliowa łączy w sobie perfekcyjny smak z idealnym wnętrzem. Styl południowy dopełniony jest u nas białymi obrusami, świeżymi kwiatami i świecami czyniąc Waniliową miejscem, do którego się wraca. Tutaj czas biegnie inaczej – mijasz próg i czas staje w miejscu. Tu naprawdę możesz odpocząć, odetchnąć pełną piersią i celebrować życie.

Na wyjątkowe okazje, warto wybrać wyjątkowe miejsce. W Waniliowa (restauracja na Bielanach) wszystko zależy od Ciebie. Szukasz idealnego miejsca na chrzciny bądź komunie? Chcesz zorganizować spotkanie biznesowe? A może zależy Ci na eleganckiej sali weselnej? Podczas tych i jeszcze wielu, innych okazji świetnie sprawdzi się Restauracja Waniliowa. Masz plan jak ma wyglądać impreza okolicznościowa, stypa, czy imprezy firmowe? To świetnie – wszystko będzie po Twojej myśli. Każda oferta jest dla nas indywidualna, dlatego nie znajdziesz u nas standardowego menu, ułożenia stołów, czy aranżacji sali. U nas wszystko zależy od Ciebie, gdyż w pełni dopasowujemy się do klienta. A co jeśli wręcz przeciwnie, nie masz planu? Możesz powierzyć całą organizację nam. Po spotkaniu i ustaleniu potrzeb zorganizujemy imprezę o jakiej marzysz. Sprecyzujemy, dopasujemy i określimy wszystko za Ciebie. Obawiasz się, czy sprostamy organizacji właśnie Twojej imprezy? Wieloletnie doświadczenie procentuje tym, że mamy już całe grono zadowolonych klientów. Doskonała kuchnia, fachowa obsługa i eleganckie wnętrza sprawią, że każda impreza okolicznościowa w Restauracji Waniliowej będzie wyjątkowym wydarzeniem.


Sala weselna Bielany - dysponujemy 3 salami. Pierwsza z nich pomieści 65 osób, druga 40, a trzecia 20. Każda z nich jest klimatyzowana, posiada toaletę, a także specjalnie wydzielony kącik dla dzieci.

 

Sala weselna (wynajem sali Bielany), restauracja na przyjęcie weselne Bielany - obiad weselny, stypy i konsolacje, komunie, komunie, chrzciny, urodziny i konsolacja w Warszawie.  W naszej ofercie także jedzenie na wynos czyli jedzenie z dostawą (sprawdz gdzie dowozimy). Restauracja na Bielanach - zapraszamy klientów do skorzystania z oferty na wynajem sali a także bezpośrednio do nas po catering (jedzenie na wynos z dostawą) i na obiady domowe Bemowo, Biealny, Żoliborz Warszawa, woj. mazowieckie.